Yatak

Yatak odası modelleri ve fiyatları

Moda da her geçen yıl bir önceki yıla nazaran değişiklikler görebilmek mümkündür. Bunlardan biri de yatak odası modellerinde olan değişimlerdir. Her yıl hangi yatak odası modelinin daha çok satıldığına bakılır. O değerlendirmeler sonucunda hem o serinin devamı getirilir hem de yeni yatak odası modelleri tasarlanır. Mesela 2013-2014 yılının en çok tercih edilen yatak odası modelleri açık renkte ve klasik tarzdadır. Ancak 2015 yatak odası modellerinin koyu renk ve keskin hatların birleşiminden oluşabileceğini düşünüyorum. Bu düşüncemi Bellona yatak odası modelleri hakkında incelememde elde ettiğim değerlendirmeler desteklemektedir.

Bellona Senza yatak odası takımı

Bellona yatak odası modelleri arasından Senza modeli kahverengi renge sahip ve kare formların birleşiminden oluşmuştur. Komodin, gardırop, tuvalet masası ve şifonyerin ayakları üçgen prizmadan yapılmıştır. Böylelikle Senza yatak odası takımı tamamen keskin hatlara sahip olmuştur. Gardırobun içerisinden geçen krem rengi hatlar da yatak odası modeline hareket katmıştır.

Bellona Senza yatak odası takımı resimleri ve fiyatları

Bellona Style yatak odası takımı

Bellona yatak odası modelleri içerisinde olan bu yatak odası modeli sütlü kahve ve krem renginin birleşiminden oluşmuştur. Bu yatak odası modeline genel olarak kare ve dikdörtgen formlar hâkim olmakla birlikte yay misali dairesel formlarda bulunmaktadır. Mesela tuvalet masasının üzerindeki ayna aslında kare forma sahiptir. Ancak köşelerden birleşimi yuvarlak forma çevrilmiştir. Kesinlikle yanlış algılanmasın ki bu yuvarlak formlar yatak odası takımını kare formundan sıyırmaz.

Bellona Style yatak odası takımı resimleri ve fiyatları

Bellona Milda yatak odası takımı

Yatak odası modelleri arasından Style yatak odası modeline çok benzemektedir. Ancak aralarında tek ve güçlü bir fark vardır. O fark; Milda yatak odası modelinde kesinlikle dairesel formlar kullanılmamış olmasıdır. Bu yatak odası modelinde sadece kare formlar ve keskin hatlar kullanılmasından dolayı gözü yormayan bir tasarım haline gelmiştir. Ayrıca yatak odası modelinin kapaklarının açık renk olması odaya ferahlık ve aydınlık vermektedir.

Bellona Milda yatak odası takımı resimleri ve fiyatları

Kategori: Genel

Benzer Konular

Yatak odası takımları ve fiyatları

Yatak odası takımları ve fiyatları

Günümüzde yatak odası takımları keskin hatlardan çıkıp daha dairesel formlara sahip olmaya başlamıştır. Dairesel formlar...

Yastık seçimi nasıl olmalı?

Yastık seçimi nasıl olmalı?

Doğru yastık nasıl seçilir? Günün bütün yorgunluğunu tam anlamıyla ancak uzandığımızda üzerimizden atabiliriz. Ancak bazen...

Yatak odası dekorasyonu

Yatak odası dekorasyonu

Yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı? Yatak odası evin en görkemli yeri olmakla beraber aynı zamanda...

Kaliteli uyku için yapılması gerekenler

Kaliteli uyku için yapılması gerekenler

Uyku nedir? Uyku, canlıların doğal dinlenme biçimine verilen isimdir. Bizler için uyku hayati önem taşımaktadır....

Uyku için ideal oda sıcaklığı kaç derece olmalıdır?

Uyku için ideal oda sıcaklığı kaç derece olmalıdır?

Kaliteli bir uyku ile güne zinde başlayabilir ve bütün günü en yüksek enerjiniz ile geçirebilirsiniz....

Yorum Yazın
Yukarı