Yatak

Yatak odası takımları ve fiyatları

Günümüzde yatak odası takımları keskin hatlardan çıkıp daha dairesel formlara sahip olmaya başlamıştır. Dairesel formlar yatak odası takımı modellerini daha klasik yapmaktadır. Böyle bir akımın başlangıcı başta mimarlar olsa da devam ettiren siz değerli müşterilersiniz. Ancak keskin hatlara sahip yatak odası takımları hep olmuş ve olmaya devam edecektir. Şimdi sizlerle gündemde olan yatak odası takımlarını inceleyelim.

İstikbal Lavinia yatak odası takımı

Yatak odası takımları arasından bu yatak odası takımı İstikbal’in yeni modellerinden biridir. Açık renkte olması odaya sakinlik ve huzur verecektir. Oda takımında dikdörtgen formlarla dairesel formlar birleştirilmiştir. Mesela şifonyerin üst kısmı dikdörtgen formdayken alt kısmı dairesel formdadır. Ayrıca şifonyerin, gardırobun, komodinin ve tuvalet masasının ayakları klasik tarza uyum sağlamaktadır. Bu yatak odası takımının fiyatı 9.299.40 Türk lirasıdır. İstikbal yatak odası takımı resimleri aşağıdadır:

İstikbal Queen yatak odası takımı

İstikbal yatak odası takımları modellerinden Queen yatak odası takımı beyaz ve krem karışımda bir renge sahiptir. Her ne kadar açık renge olması onu pasif gösterse de içerisindeki yaldız geçişleri ve oymalı işlemeleri yatak odası takımına hareketlilik katmıştır. Ayrıca yatak başlığındaki taç, gardıroptaki aynanın kenarları ve takımın gerekli yerlerinde kullanılan ayaklar Queen yatak odası takımını klasik forma sokmuştur. Bu yatak odası takımının fiyatı 9.200.40 Türk lirasıdır.

Bellona Bolivya yatak odası takımı

Bu yatak odası takımı tamamen keskin hatlara sahiptir. Sadece kare ve dikdörtgen formların bir araya gelmesiyle oluşturulmuş bir takımdır. Açık renkte olmasına rağmen kahverengi geçişlerin olması yatak odası takımını hareketlendirmiştir. Sadece ve gösterişten uzak olan yatak oda takımının fiyatı 5.241 Türk lirasıdır. Bellona yatak odası takımı resimleri aşağıda verilmiştir.

Bellona Victoria yatak odası takımı

Yatak odası takımları içerisinden bu yatak odası takımı Bellona’nın çizgileri dışına çıkmış bir takımdır. Çünkü Bellona genellikle keskin hatlar kullanır. Ancak bu takımda keskin hatların yanında dairesel formlar da kullanılmıştır. Takım beyaz olmasına rağmen üzerindeki kabartmalar yatak odası takımına gizliden gizliye hareketlilik katmıştır. Victoria yatak odası takımının fiyatı 5.150 Türk lirasıdır.

Kategori: Genel

Benzer Konular

Yatak odası modelleri ve fiyatları

Yatak odası modelleri ve fiyatları

Moda da her geçen yıl bir önceki yıla nazaran değişiklikler görebilmek mümkündür. Bunlardan biri de...

Yastık seçimi nasıl olmalı?

Yastık seçimi nasıl olmalı?

Doğru yastık nasıl seçilir? Günün bütün yorgunluğunu tam anlamıyla ancak uzandığımızda üzerimizden atabiliriz. Ancak bazen...

Yatak odası dekorasyonu

Yatak odası dekorasyonu

Yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı? Yatak odası evin en görkemli yeri olmakla beraber aynı zamanda...

Kaliteli uyku için yapılması gerekenler

Kaliteli uyku için yapılması gerekenler

Uyku nedir? Uyku, canlıların doğal dinlenme biçimine verilen isimdir. Bizler için uyku hayati önem taşımaktadır....

Uyku için ideal oda sıcaklığı kaç derece olmalıdır?

Uyku için ideal oda sıcaklığı kaç derece olmalıdır?

Kaliteli bir uyku ile güne zinde başlayabilir ve bütün günü en yüksek enerjiniz ile geçirebilirsiniz....

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. osman dedi ki:

    Çok güzel makale hocam

  2. seyima dedi ki:

    Merabalar queen yatak odasini cok begendim almak icin nasil iletisime gecmem gerekiyor?

Yorum Yazın
Yukarı