Yatak

Visco-Pro Range 3D yatak

Visco-Pro Range 3D yatak nasıl?

Güne zinde uyanmanın bir yolu da tam ortopetik Visco-Pro Range yatak 3 katmanlı olarak kullanıcılarına eşsiz uyku keyfiyle güne huzurlu bir başlangıç sunuyor.

Evet bu model yataklar yaylı yataklardan farklı olarak omurganız yatağa uyum sağlamak zorunda kalmaz. Tam aksine yatak omurganıza uyum sağlar.

Yattığınız anda vücudunuzun boşluklarını doldurarak sizlerin boyun kireçlenmesi, romatizma, bel ve boyun ağrılarınızın azaltılmasına Visco Range 3d yatak yardımcı olur.

Ayrıca yatak örtme kılıf kplamaya sahiptir ve fermuarlı olup istenildiği zaman çıkartılıp çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir.

Belirtmiş olduğum ilk cümledeki Visco-Pro Range 3D 3 katmanlı yataklar yapı olarak  incelendiğinde şunları sizlere iletebiliriz:

Visco-Pro Range Katman Özellikleri:

1. Katman : Dünyanın en akıllı ileri teknolojini kullanan Visco-Pro Alman üretimi olan Visco Memory Foam malzemeyi kullanmayı tercih etmektedir. Özel olarak üretimi yapılarak  Visco-Pro yataklar vücudunuzun  şeklini almaktadır. Bu sayede sizler derin bir uyku çekerek güne zinde uyanmaktasınız.

2.Katman: Bu katmadan Soft SEMPUR Visco sünger malzeme kullanılmıştır. İki görevi olan bu katman ilk olarak üst katmandan gelen basıncı en aza indirerek sizlerin sizlerin derin uyku çekmenize olanak sağlar, ikinci özellik olarak da yumuşak yapısı sayesinde sizlere kullanım kolaylığı sağlayarak yataktan aldığınız verimi 2 katına çıkartmaktadır. Bu sayede bel, eklem ağrılarının azaltılmasına ve uyku problemlerinizi en aza indirmek için gereken her şey düşünülmüştür.

3. Katman: Süper Medic Sünger malzemesi  ile bu katman taşıyıcı olarak görev yapmaktadır. Yatağın üzerine binen metre kareye düşen basıncı en aza indirerek yatağın düzgün durmasını, orta katmandan istenen verimin alınmasını sağlar.

Visco-Pro Range 3d Fiyatları ?

Visco-Pro Range 3d yatak fiyatları

Benzer Konular

İstikbal Recharge Sleep yatak

İstikbal Recharge Sleep yatak

İstikbal yatak modelleri içerisinde bulunan İstikbal Recharge Sleep yatak güne zinde başlamanızı sağlayacak donanıma sahiptir....

Yatsan Lüks Harem yatak modeli

Yatsan Lüks Harem yatak modeli

Yatsan Lüks Harem ortopedik yatak modeli nasıldır? Yatsan yatak modelleri içerisinde yer alan Lüks harem...

Mondi Comfort Clean ultra ortopedik yatak

Mondi Comfort Clean ultra ortopedik yatak

Mondi Comfort Clean yatak nasıldır? Mondi yatak modelleri genel olarak piyasada oldukça tutulan modellerdendir. Mondi...

İşbir Viscostar Comfort Jel akıllı yatak

İşbir Viscostar Comfort Jel akıllı yatak

İşbir Viscostar Comfort Jel akıllı yatak nasıldır? İşbir Viskoelastik Jelli akıllı yatak sizlere eşsiz uyku...

İstikbal Recharge Master yatak

İstikbal Recharge Master yatak

İstikbal Recharge Master yatak nasıl ? Güne zinde başlamanın yolu İstikbal yatak modelleri ile gerçekleştiğini düşünenler...

Yorum Yazın
Yukarı